Ekovates iestrāde

PAR PRECI

EKOVATE! Ekovate ir pārsteidzoši efektīvs, kvalitatīvs un ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Ekovati izgatavo no celulozes šķiedras (81% šķirota makulatūra) un dabīgo sāļu piejaukumiem (12% antipirīns un 7% antiseptiķis). Ekovate ir nekaitīgs materiāls, ko izmanto dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecisko ēku siltināšanai kā jaunos projektos, tā arī remontējamās ēkās. Ekovate tiek izmantota ASV, Kanādā, Somijā un citās pasaules valstīs jau vairāk kā 60 gadus.

Ekovates izolācija 15 cm biezumā ir līdzvērtīga: 

- 18 cm minerālvates, 
- 46 сm gāzbetona, 
- 50 сm koka baļķu, 
- 35 сm keramzīta,
- 146 сm ķieģeļu mūrim. 

Ekovate – uguns izturīgs materiāls, kurš aizsargā ēkas konstrukcijas un neļauj ugunij izplatīties. Ekovates sastāvam tiek pievienots speciāls dabīgo sāļu maisījums, kuru ir patentējuši vadošie Eiropas ražotāji. Tas neļaus ekovatei uzliesmot, jo ugunsgrēka gadījumā izdalās kristāliskais ūdens, kurš slāpē liesmu un aizsargā konstrukcijas no bojāejas. Ar ekovati siltinātajās ēkās veiktie  ugunsgrēka  testi parāda to, ka ekovates izolācija aiztur uguns izplatību ēkā. 

Mūsdienās, kad ikdienā izjūtam daudz stresa, kā nekad ir svarīga mierīga atpūta no trokšņa. Ar ekovati nosiltinātām ēkām ir lieliska skaņas izolācija. Ekovate 15 mm biezumā slāpē 9 dB troksni.Ar laiku siltuma aizsardzības īpašības ekovate nezaudē, tās kalpošanas ilgums – vairāk nekā 70 gadu. Ir izmantošanas pieredze Vācijā, Anglijā, Kanādā. Šis materiāls ir lieliski piemērots visa veida mājām un pateicoties antiseptiskai aizsardzībai jo īpaši piemērots koka konstrukcijām.


EKOWOOL Economy Ekovate (Celulozes)

Ekovate ir elpojošs, mitrumu regulējošs, ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kurš ne tikai saglabās siltumu dzīvojamajās mājās, bet arī ļaus samazināt ikmēneša izdevumus par apkuri. EKOWOOL ir ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Ražošanā tiek izmantota otrreizēja izejviela – avīžu makulatūra. Ekovate ir draudzīgs materiāls apkārtējai videi un cilvēkiem – tā nav kaitīga veselībai, un tās ražošanas procesā netiek piesārņota daba. Izvēloties Ekovati, gala patērētājs piedalās apkārtējās vides aizsardzībā. EKOWOOL ir ļoti efektīva siltumizolācija. Siltumvadītspējas koeficents λ=0,039W/mK. Tā apvalka māju, bloķē gaisa noplūdes, kas noved pie siltuma zuduma. Ekovate izveido blīvu bezšuvju pildījumu, tā vienmērīgi ieklājas pat šaurās un grūti pieejamās ēkas konstrukcijas vietās (piemēram, tuvumā caurulēm un vadiem).

 Iestrādes veids Mašīniestrāde
 horizontālās virsmās
Mašīniestrāde
 slīpās virsmās
 
Mašīniestrāde
 vertikālās virsmās
 
Iestrādes blīvums 27-40 (kg/m3)  40-50 (kg/m3) 45-60 (kg/m3)

CENA - 1m3 izmaksas no 20.98 eur/m3 ar PVN (Iestrāde ar X-FLOC + materiāls)    


EKOWOOL Premium Ekovate (CE sertifikāts) (Celulozes)

Ekovate ir elpojošs, mitrumu regulējošs, ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kurš ne tikai saglabās siltumu dzīvojamajās mājās, bet arī ļaus samazināt ikmēneša izdevumus par apkuri. EKOWOOL ir ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Ražošanā tiek izmantota otrreizēja izejviela – avīžu makulatūra. Ekovate ir draudzīgs materiāls apkārtējai videi un cilvēkiem – tā nav kaitīga veselībai, un tās ražošanas procesā netiek piesārņota daba. Izvēloties Ekovati, gala patērētājs piedalās apkārtējās vides aizsardzībā. EKOWOOL ir ļoti efektīva siltumizolācija. Siltumvadītspējas koeficents λ=0,039W/mK. Tā apvalka māju, bloķē gaisa noplūdes, kas noved pie siltuma zuduma. Ekovate izveido blīvu bezšuvju pildījumu, tā vienmērīgi ieklājas pat šaurās un grūti pieejamās ēkas konstrukcijas vietās (piemēram, tuvumā caurulēm un vadiem).

Iestrādes veids Mašīniestrāde
 horizontālās virsmās
 
Mašīniestrāde
 slīpās virsmās
 
Mašīniestrāde
 vertikālās virsmās
 
 Iestrādes blīvums 27-40 (kg/m3) 40-50 (kg/m3) 45-60 (kg/m3)


CENA - 1m3 izmaksas no 23.98 eur/m3 ar PVN (Iestrāde ar X-FLOC + materiāls)Pirkumu grozs